MĚŘENÍ ZRAKU

Zrak je pro člověka nejdůležitější smysl. Péče o něj se jistě vyplatí. Pociťujete-li problémy, jako neostré vidění, bolesti hlavy, pálení očí, suché oči, mhouření, červené oči, horší zaostřování na předměty apod., je na čase nechat si změřit zrak.

V NAŠÍ OPTICE PROVÁDÍME MĚŘENÍ ZRAKU POMOCÍ NEJMODERNĚJŠÍCH PŘÍSTROJŮ

V naší optice provádíme měření zraku pomocí nejmodernějších přístrojů značky TOPCON, za asistence kvalifikovaných optometristů, registrovaných na Ministerstvu zdravotnictví a plně akreditovaných ke svému povolání. Víme, že každý člověk má jiné nároky na vidění- pracuje v jiném prostředí, provádí jiné činnosti a jinak se pohybuje. Proto i my přistupujeme k měření zraku se zohledněním Vašich individuálních požadavků. Naši optometristé Vám nabízí nejen komplexní servis od stanovení refrakce a Vaší nejvhodnější korekce, ale i následné poradenství při výběru brýlí a brýlových čoček, nebo aplikaci kontaktních čoček.

Měření zraku

VYZKOUŠEJTE SI ORIENTAČNÍ TEST, ZDA POTŘEBUJETE BRÝLE NA ČTEN

Je Vám více než 40 let a pomalu se Vám mlží malé texty? Je to zcela přirozený stav, nazýváme ho presbyopie. Znamená to, že malá písmenka jdou čím dál méně zaostřit. Nebojte se, máme pro Vás řešení. Udělejte si přibližný test a zjistíte, jakou dioptrii asi potřebujete. Posaďte se asi do vzdálenosti 40 – 45 cm od monitoru. Čtěte text směrem dolů, dokud nenarazíte na řádek, který nebudete moct přečíst. Ve sloupci na levé straně zjistíte, jakou dioptrii asi potřebujete.

  • Posaďte se asi do vzdálenosti 40 – 45 cm od monitoru.
  • Čtěte text směrem dolů, dokud nenarazíte na řádek, který nebudete moct přečíst.
  • Ve sloupci na levé straně zjistíte, jakou dioptrii asi potřebujete.